WINTER EXTINCTION TOUR 2012

| 1 februára, 2012
Koncertami naprataný polrok štartujeme už túto nedeľu 5.2.2012 v BOOGIE Bare.
Za d-taktového rytmu napochoduje do Trenčína pražsko-kladenská rota Fear Of Extinction, ktorá sa vydáva naprieč Európou zlikvidovať všetko živé čo im vojde do cesty. Nekompromisný nálet surového punku ovplyvnený tvorbou Anti-Cimex, Shitlickers alebo Discharge. V kapele sa pohybujú členovia Jonestown, za mikrofónom Mr. Phobia Records.
Po 666x sa v Trenčíne ako predskokan predstaví švédskom napáchnutý crustcore Mänsklig Ladugård. Aj keď táto bratislavská kapela bola vyhlásená za mŕtvu, podarilo sa ju nakopnúť a opäť ukáže údernosť vojnového kladiva. Hell is come, Hell is back! Uh!
Do tretice crust v podaní šalansko/šuranskej smečky, ktorá strunami a údermi paličiek drtí kosti už nejaký ten piatok. Massmord je kapela pomerne čerstvá, avšak s ostrieľanými bojovníkmi. Členovania Die Hards, Sprostá Otázka alebo DNO sa spojili, aby zvíťazili a priniesli na zem skazu s ich violence punkom.

Preto ak holduješ starej anglicko-švédskej škole, čarovnému tempu bicích tukatra tukatra a jednoduchými gitarovými riff-mi, určite nepremeškaj túto nálož hrubosti a agresie.

Akcia je tradične nefajčiarska! Miesto na fajčenie je vyhradené. Začiatok od 20.00h

Hail!
 

Comments are closed.