UPDATED! 21. 11. 2014 Klub Lúč Trenčín: Boiling Point, Kultra!, Innoxia Corpora, F.P.B., Hank The DJ

21NOV_LUC

 

 

„Když je dnes člověku dvacet chce se mu hnusem zvracet
ale těm co je čtyřicet je toho vyblít ještě více“ E. Bondy

Pri príležitosti mojich dožitých 40 narodenín som neplánoval, tak ako každý rok nič. Okolnosti však nakoniec dali vzniknúť niečomu čo by sa dalo vzdialene nazvať narodeninovou oslavou. Dovolil som si pozvať kapely/kamarátov čo mám rád a rád si ich nazvučím a vy mi svojou návštevou a zaplatením, verím že symbolického vstupného, dáte túto možnosť ako darček! Občerstvenie bude,  nápoje budú.

Program:

boiling point logo

Boiling Point (Žilina) – Mladá krv, na mňa pôsobia ako elixír života a to nie len keď sú práve na pódiu. Za to vám chlapci ďakujem.

Pamätám sa ako som v dvadsiatich čítal rozhovory o tom aké je to byť punk po tridsiatke. Už neviem čo tam písali, bolo to dávno, v každom prípade keď máš k elixíru života aj kamarátov, ktorí ťa v tom celú tu dobu nenechajú samého ide to aj po štyridsiatke. Obzvlášť keď tí kamaráti vedia zahrať a zaspievať takto:

innoxia corpora logo

Innoxia Corpora (Zubří/Rožnov)

K smrti blíž
to nezaspíš
neboj.

K hrobu blíž
spíš či bdíš
neboj.

Nezapírám
jsem jiný
než jsem býval.

K hrobu blíž
ty zas spíš
tak pojď sem…
…pojď sem blíž.

A keď už sme v Rožnove tak Kultra! Od svojho vzniku začiatkom 90 rokov po súčasnosť prešli na prvý pohľad veľkou zmenou a vlastne ani nie:

kultra!

My se neptáme, my vám neodpovíme
my se neptáme, my prostě berem
jsou to naše dny s vaším vyřazeným dechem
my se neptáme, my prostě žerem

A keďže to bude výročie okrúhle tak niečo špeciálne. Punk a poézia? Minimálne dve predchádzajúce kapely k tomu nemajú ďaleko, ale Morgenstern, Wenzl,  Ferlinghetti?!  Asi najďalej túto kombináciu dotiahli pred mnohými rokmi teplický F.P.B. 

fpb

Jsme slabí ze všech sil / Krájíme tupý chléb / krása – nekrása / mlátíme do želez.

Míra Wanek s Už Jsme Doma sa stavia cestou z iného koncertu a pôvodný gitarista F.P.B. a dlhoročný člen UJD Romek Hanzík príde špeciálne kvoli tomuto koncertu. Ďakujem!

 

O hudobný doprovod a after party sa postará Hank The DJ.

Pozor! Prekvapenia nie sú vylučené! Hovorí sa dokonca o tom že po mnohých rokoch sa objavím na pódiu v inej úlohe, ako keď tam po koncerte balím káble.

 

Praktické informácie:  Štart produkcie 20:00. Poradie:  Boiling Point, Kultra!, Innoxia Corpora, F.P.B. Vstupné 3,- cez rezervácie na stránke klubu, 4,- na mieste.

 

Michal „Cesnak“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.